Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych

Kreujemy rozwój oparty na walorach przyrodniczych i kulturowych miejsc oraz aktywności i współodpowiedzialności ich mieszkańców.


Polecamy!

Wspieraj Fundację MiLA, robiąc zakupy w sklepach internetowych!

To nic nie kosztuje - wystarczy zarejestrować się na portalu www.fanimani.pl i wskazać Fundację MiLA jak odbiorcę pomocy. Sklepy internetowe uczestniczące w programie (a jest ich mnóstwo!) będą przekazywać naszej Fundacji pewien procent ceny zakupionych towarów. Bądź świadomym klientem!


Aktualności

Biuro Fundacji MILA zamknięte w dniach 26-29.07.16

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży w dniach 26-29.07.16 biuro Funacji Miejsc i Ludzi Aktywnych będzie zamknięte.

REKRUTACJA DO PROJEKTU „KURS NA RADY”

Zapraszamy seniorów do udziału w projekcie "Kurs na rady". Celem projektu jest inicjowanie i wspieranie rad senioralnych w Małopolsce oraz sieciowanie współpracy w regionie. Na zgłoszenia czekamy do 5.08.2016!

Więcej…

Przeprowadziliśmy kolejne szkolenia dla samorządowców i lokalnych liderów z Ukrainy (Chersoń, 7-8.07.2016 i Mikołajów, 11-14.07.2016)

W Chersoniu i w Mikołajowie na południu Ukrainy odbyły się kolejne szkolenia na temat partycypacji publicznej dla przedstawicieli samorządów lokalnych i lokalnych liderów z miejscowości uczestniczących w projekcie „Nasz samorząd – wspólna sprawa. Dialog obywatelski w południowo-wschodniej Ukrainie”.

Więcej…

W Zaporożu szkoliliśmy samorządowców i lokalnych liderów (12-15.06.2016)

W Zaporożu na Ukrainie odbyły się szkolenia dla przedstawicieli samorządów i lokalnych liderów społecznych na temat prowadzenia dialogu władz z mieszkańcami. Szkolenia odbyły się w ramach projektu „Nasz samorząd – wspólna sprawa. Dialog obywatelski w południowo-wschodniej Ukranie”.

Więcej…