Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych

Kreujemy rozwój oparty na walorach przyrodniczych i kulturowych miejsc oraz aktywności i współodpowiedzialności ich mieszkańców.


Polecamy!

Wspieraj Fundację MiLA, robiąc zakupy w sklepach internetowych!

To nic nie kosztuje - wystarczy zarejestrować się na portalu www.fanimani.pl i wskazać Fundację MiLA jak odbiorcę pomocy. Sklepy internetowe uczestniczące w programie (a jest ich mnóstwo!) będą przekazywać naszej Fundacji pewien procent ceny zakupionych towarów. Bądź świadomym klientem!


Aktualności

"Nasz samorząd - wspólna sprawa! Dialog obywatelski w południowo-wschodniej Ukrainie". Rozpoczęliśmy nowy projekt!

Nasze doświadczenia z animowania dialogu obywatelskiego samorządów z mieszkańcami posłużą naszym partnerom z południowo-wschodniej Ukrainy, gdzie obecnie wdrażana jest reforma samorządowa. W dniach 22-25 kwietnia odbyły się pierwsze spotkania z partnerami projektu w Zaporożu, Chersoniu i Mikołajowie.

Więcej…

Zapraszamy do lektury naszej najnowszej książki o partycypacji

Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji Fundacji MiLA pt. "Partycypacja - milowy krok do rozwoju lokalnego", opisującej nasze doświadczenia związane z rozwijaniem dialogu społecznego, będącej podsumowaniem projektu pt. "Partycypacja - zróbmy kolejny krok!".

Więcej…

Biuro Fundacji nieczynne w dniu 25.03.2016

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, biuro Fundacji Mila w dniu 25.03.2016 (Wielki Piątek) będzie nieczynne.