Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych

Kreujemy rozwój oparty na walorach przyrodniczych i kulturowych miejsc oraz aktywności i współodpowiedzialności ich mieszkańców.


Polecamy!

Wspieraj Fundację MiLA, robiąc zakupy w sklepach internetowych!

To nic nie kosztuje - wystarczy zarejestrować się na portalu www.fanimani.pl i wskazać Fundację MiLA jak odbiorcę pomocy. Sklepy internetowe uczestniczące w programie (a jest ich mnóstwo!) będą przekazywać naszej Fundacji pewien procent ceny zakupionych towarów. Bądź świadomym klientem!


Aktualności

Przedłużamy rejestrację na warsztaty w ramach Projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki”

Zachęcamy do zgłaszania się na warsztaty przygotowania wniosków grantowych. Zarówno w Gorlicach jak i w Mszanie zostały ostatnie miejsca. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 10 lutego br.

Więcej…

Zaproszenie do udziału w warsztatach w ramach Projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki”

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie Grantowym Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Sądeckim serdecznie zapraszamy na warsztaty dot. opracowania wniosków grantowych.

Więcej…

Zaproszenie do udziału w warsztatach w ramach Projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański”

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie Grantowym Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Podhalańskim serdecznie zapraszamy na warsztaty dot. opracowania wniosków grantowych, które odbędą się 13 lutego 2020 r. w Rabce-Zdroju (dokładny czas i miejsce warsztatów podamy w wiadomości mailowej, potwierdzającej zakwalifikowanie na spotkanie)

Więcej…