Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych

Kreujemy rozwój oparty na walorach przyrodniczych i kulturowych miejsc oraz aktywności i współodpowiedzialności ich mieszkańców.


Polecamy!

Wspieraj Fundację MiLA, robiąc zakupy w sklepach internetowych!

To nic nie kosztuje - wystarczy zarejestrować się na portalu www.fanimani.pl i wskazać Fundację MiLA jak odbiorcę pomocy. Sklepy internetowe uczestniczące w programie (a jest ich mnóstwo!) będą przekazywać naszej Fundacji pewien procent ceny zakupionych towarów. Bądź świadomym klientem!


Aktualności

W Zaporożu podsumowaliśmy tegoroczne działania na rzecz rozwoju dialogu obywatelskiego w południowo-wschodniej Ukrainie” (27.11.2016)

„Mamy energię, by wprowadzać zmiany w naszych miejscowościach!” – mówili uczestnicy konferencji pt. „Dialog obywatelski na Ukrainie – na ścieżce między walką a obojętnością”, która odbyła się 27 listopada w Zaporożu na Ukrainie.

Więcej…

Biuro Fundacji MILA zamknięte w dniu 18.11.16

Z powodu podróży służbowych biuro OWES w dniu 18.11.16 będzie zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy.

Akademia Liderów Inicjatyw Społecznych Subregion Tanowski - przedłużony termin składania dokumentów

Termin zgłaszania się do udziału w projekcie Akademia Liderów Inicjatyw Społecznych w Subregionie Tarnowskim został przedłużony do 18.11.16.

Konferencja "NA-RADY SENIORALNE"

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych konferencję "NA-RADY SENIORALNE", która odbędzie się w Michałowicach pod Krakowem w dniach 7-8.12 2016.

Więcej…