Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych

Kreujemy rozwój oparty na walorach przyrodniczych i kulturowych miejsc oraz aktywności i współodpowiedzialności ich mieszkańców.


Polecamy!

Wspieraj Fundację MiLA, robiąc zakupy w sklepach internetowych!

To nic nie kosztuje - wystarczy zarejestrować się na portalu www.fanimani.pl i wskazać Fundację MiLA jak odbiorcę pomocy. Sklepy internetowe uczestniczące w programie (a jest ich mnóstwo!) będą przekazywać naszej Fundacji pewien procent ceny zakupionych towarów. Bądź świadomym klientem!


Aktualności

Wizyta studialna tunezyjskich młodzieżowych rad w Polsce

W dniach 9-14 października 2016 odbyła się wizyta studialna w Polsce dla przedstawicieli ośmiu tunezyjskich młodzieżowych rad w ramach projektu „Sieć Młodzieżowych Rad w Tunezji”. 

Więcej…

Szkolenia dla Młodzieżowych Rad w Tunezji

W dniach 23-24 lipca i 20-21 sierpnia 2016 odbyły się dwa szkolenia dla przedstawicieli ośmiu młodzieżowych rad w ramach projektu „Sieć Młodzieżowych Rad w Tunezji”. 

Więcej…

Przedstawiciele ukraińskich samorządów i organizacji pozarządowych wzięli udział w wizycie studialnej i stażach w małopolskich gminach (19-25.09.2016)

13 przedstawicieli ukraińskich samorządów i organizacji pozarządowych z obwodu zaporoskiego, chersońskiego i mikołajewskiego przez tydzień zapoznawało się z funkcjonowaniem małopolskich samorządów w ramach projektu „Nasz samorząd – wspólna sprawa. Dialog obywatelski w południowo-wschodniej Ukrainie”.

Więcej…

Biuro Fundacji MILA zamknięte w dniach 25-26.08.16

Z powodu wyjazdów służbowych w dniach 25-26.08.16 biuro Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych będzie zamnkięte. Za utrudnienia przepraszamy.